با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

کودکان را کارآفرین بار بیاوریم!

«کودکان را کارآفرین بار بیاوریم» عنوان سخنرانی «کامرون هرولد» در تد است. وی از دوران کودکی یک کارآفرین بود و اکنون تلاش می کند والدین و معلمان را متقاعد کند تا استعداد کارآفرینی کودکان را کشف کنند و آن را پرورش دهند.

او همچنین برای مدت 20 سال است که مربی کارآفرینی است و در 5 کشور جهان هدایت مدیریت مالی شرکتها و سازمانهای بزرگ را عهده دار می باشد.

هرولد در ابتدای این سخنرانی می گوید: «حاضرم شرط ببندم که من احمق ترین فرد در این اتاق هستم، چون در مدرسه قبول نمي شدم. من هميشه با مدرسه در كشمكش بودم. اما چیزی که در آن سن کم هم می دانستم این بود که من عاشق پول و عاشق کسب و کار و کارآفرینی بودم. من كارآفرين بار آمده بودم.»

وی در ادامه سخنرانیش می گوید که ما با ندانم کاری فرصت پيدا كردن بچه هایی كه خصلت كارآفريني دارند را از دست مي‌دهيم. ما به جای این که به کودکانمان ماهی گیری یاد دهیم و تمام زندگی آنها را تضمین کنیم، به آنها ماهی می‌دهیم! اگر ما کودکانی را که استعداد کارآفرینی دارند، پیدا کنیم و سعی کنیم این مهارت را در آنها شکوفا کرده و آنها را برای کارآفرین شدن تعلیم دهیم، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

او در ادامه از کارهای متنوعی که در کودکی خود به آنها اشتغال داشته می‌گوید و از تواناییهای افراد در دوران کودکی نقل می‌کند و اعتقاد دارد که ما بزرگترها این توانایی‌ها را نادیده می‌گیریم و یا حتی آنها را سرکوب می‌کنیم.

در دی وی دی «منتخبی از از سخنرانی‌های تد در زمینه خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی» می توانید از نظرات کامل این سخنران و بقیه سخنرانان و صاحب نظران به نام دنیا بهره مند شوید.

 

سخنرانی تد - کامرون هرولد

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

دوره آنلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام

لینک سایت در:

google+

Facebook   

LinkedIn

لوگوی سایت

سایت معلم خلاق
 

 

ShareThis

رنک آلکسا