با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره آموزش آنلاین «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟»

با برگزاری موفق دو دوره آموزش آنلاین «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟»، بسیاری از شرکت کنندگان در دورهها به صورت شفاهی و کتبی اظهار لطف داشتند. تعدادی از نظرات کتبی این عزیزان را میتوانید در زیر مطالعه فرمایید. 

خانم س. سعیدنژاد

با حمد و سپاس پروردگار دوره آموزشی خلاقیت بسیار شیرین و مثمر ثمربود. برای من بسیار مفید بود، چون نگرشم به زندگی تغییر کرد و چون خواستم که بهتر زندگی کنم پس توانستم.

بنظرم دوره بسیار خوبی بود با تمرینهای جالب و آگاهی نسبت به یک سری مسائل که نداشتیم و دید کاملا باز و روشن با هر چیزی که روبه روی ماست. و همین جا تشکر می‌کنم از زحمات استاد گرانقدر که با صبوری و روی باز جوابگوی سوالات ما بودند.

 

اگر می‌شد در داخل سایت معلم خلاق به صورت گروهی با بچه‌ها تبادل نظر کرد، خوب خوب بود و البته بنظر من برای حل تمارین یک زمانبندی گذاشته بشه تا جوابها در یک زمان مشخصی به دست استاد برسه بهتره.

 در کل همه دروس به خوبی برگزارشد و سعی بشه دوره های جدیدی باز آغاز بشه و بتونیم استفاده کنیم بسیار عالی میشه چون دوره آنلاین بود، خیلی موفق بود و دسترسی هم آسان. بنابراین دلم می‌خواد افراد بیشتری رو به این دوره‌ها دعوت کنم تا اونها هم از این اطلاعات بی بهره نباشند. چون برای من بسیار خوب بود.

 

خانم س. ایرانی

با سلام خدمت شما استاد محترم

ضمن تشکر از جنابعالی به خاطر برگزاری دوره بسیار آموزنده. به نظر من دوره‌ی بسیار خوبی بود. یاد گرفتیم که جور دیگری هم می‌توان به مسائل نگاه کرد. در واقع دیدمان را از روزنه‌ای دیگر به اطرافمان باز کرد. امیدوارم کلاسها تداوم داشته باشد و دوره‌های جدیدتری هم آغاز شود تا بتوانیم بیشتر استفاده کنیم.


خانم و. علی‌میرزایی

با سلام...

ممنون از زحماتتون و ممنون از این دوره خوب و کاربردی...
ممنون از راهنمای خوبتون در طول دوره..

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

دوره آنلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 92 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام

لینک سایت در:

google+

Facebook   

LinkedIn

ShareThis

رنک آلکسا