با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

کارگاه آموزشی «خلق و توسعه ایده و بکارگیری روش های ابتکاری»

 

کارگاه آموزشی خلق و توسعه ایده

کارگاه آموزشی خلاقیت و نوآوری

در دهه‌های  اخیر با افزایش سرسام آور جمعیت بشر و همچنین نیازهای نامحدود انسان، شاهد تغییرات شگرف در فن‌آوری‌های نو هستیم. به طوری که این تغییرات، عصر حاضر را کاملا غیرقابل پیش‌بینی کرده و هر لحظه می‌توان منتظر ظهور پدیده‌ای جدید در دنیای فناوری بود. 

در گذشته ثروت شامل دارایی‌های ملموس مانند پول، سرمایه، کارخانه، مستقلات و . . . بود، ولی اکنون اهمیت نیروی انسانی در رشد و توسعه و حتی بقاء سازمان‌ها، غیرقابل انکار است.

 بدیهی است که با دانش و سیاستگذاری‌های دیروز نمی‌توان به استقبال فردا رفت. همه سازمان‌ها و شرکت‌ها براي تاب آوردن در مقابل رقبا نيازمند انديشه‌هاي نو و نظريات بديع و تازه مي‌باشند و این مهم قابل حصول نیست مگر با تربیت کارکنانی خلاق و نوآور!

 در این شرایط بسیاری از شرکت ها برای استخدام کارکنان، بیش از مدرک، به کارآیی متقاضیان توجه می کنند و همین امر موجب افزایش نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی در سالهای اخیر شده است.

از این‌رو سایت معلم خلاق به منظور ارتقاء سطح تفکر خلاق در بین دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارکنان سازمانها و شرکت‌ها، اقدام به طراحی کارگاه آموزش «خلق و توسعه ایده و بکارگیری روش های ابتکاری» نموده است.

در این کارگاه شرکت کنندگان با آشنایی با مبانی خلاقیت، منابع خلاقیت، موانع و محدودیتهای ساختاری انسان در رسیدن به تفکر خلاق، روشهای خلق و توسعه ایده و بالاخره تجربه مهمترین تکنیکهای خلاقیت، به توانایی تفکر خلاق مجهز شده و نه تنها در زمینه شغلی بلکه در زندگی روزمره خود نیز فردی متمایز و موفق خواهند شد.

دانشگاهها، مراکز آموزشی، شرکتها و سازمانهایی که فضای مناسب برای برگزاری کارگاهها را دارند، می توانند از این کارگاه آموزشی بهره مند شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت برگزاری کارگاه می توانندبا مدیر سایت (آقای امید) تماس بگیرند.

شماره تلفن همراه:  09125662125

                        

  خارج از جعبه                 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

 
0 #1 امین قاسمی 1393-09-08 19:13
سلام من میخوام تو این کارگاه شرکت کنم.چطوری می تونم ثبت نام کنم؟؟؟ هزینه ثبت نام چقدره؟؟؟
______________________________________________
مدیر سایت:جناب آقای قاسمی
با سلام
همانگونه که در متن توضیحات کارگاهها نیز ذکر شده، کارگاههای حضوری فعلا فقط با سفارش دانشگاهها، مراکز آموزشی، شرکتها و ... و در محل ارگان سفارش دهنده و برای پرسنل آنها برگزار می شود. بنابراین در حال حاضر امکان شرکت افراد به صورت انفرادی در این کارگاهها مهیا نیست. ولی این افراد در صورت تمایل می توانند در دوره های مجازی (آفلاین یا آنلاین که توضیحات آنها نیز در سایت ارائه شده) شرکت نمایند.
 

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2