استقبال همراهان سایت معلم خلاق از فراخوان همکاری با سایت

همراهان محترم سایت معلم خلاق

با سلام

در فراخوانی که از همراهان عزیز سایت معلم خلاق برای همکاری با این سایت داشتیم، دوستان زیادی اعلام همکاری نمودند. با سپاس فراوان از این دوستان، به اطلاع می رساند که این همکاری به اشکال مختلف قابل حصول است که مواردی از آنها در اینجا ذکر می شود. اگر همراهان محترم سایت روشهای دیگری را نیز مد نظر داشته باشند، می توانند اعلام نمایند تا امکان همکاریها فراهم گردد. و اما موارد پیشنهادی ما برای همکاری:

– نگارش مطلب و مقاله در زمینه های مرتبط با موضوعات سایت: این مطالب پس از بررسی در صورت متناسب و مرتبط بودن با موضوعات سایت، در صورت نیاز ویرایش شده و با نام شما در سایت منتشر خواهد شد.

– تهیه دوره های آموزشی برای ارائه در سایت: برخی از دوستان در پاسخ به دعوت به همکاری، زمینه های فعالیت خود را روانشناسی، خلاقیت، کارآفرینی، مهارتهای زندگی، طراحی، گرافیک، ادبیات، آموزش کودکان، مدرس، مشاور، نویسنده، مترجم و … اعلام کرده بودند. این عزیزان در صورت تمایل می توانند در این زمینه ها نسبت به طراحی و تهیه دوره ها و کارگاههای آموزشی اقدام نمایند تا در سایت ارائه گردد.

همچنین:

– ارائه دوره های آموزشی حضوری
– ساخت و ارائه کلیپ های آموزشی
– نگارش کتابهای الکترونیک مرتبط
– تهیه کتابها و فایلهای آموزشی صوتی و تصویری
می تواند زمینه های همکاری بیشتری را فرآهم آورد.

در ضمن ما در حال طراحی دوره آموزشی جامعی در خصوص آموزش کارآفرینی کودکان و نوجوانان هستیم. اگر در این زمینه هم نظر و پیشنهادی داشته باشید و یا مایل به همکاری باشید می توانید موارد را به طور شفاف و مبسوط اعلام فرمایید.

بدیهی است که هر یک از موارد فوق که منجر به درآمد شود، حقوق طرفین مدنظر بوده و پس از توافق، قابل تحقق خواهد بود.

در پایان بار دیگر ضمن سپاس از شما دوستان عزیز، لازم به ذکر است که ما از هر ایده سازنده ای در راستای این همکاری و همچنین ارتقاء سطح خدمت رسانی سایت معلم خلاق از لحاظ کمی و کیفی استقبال می کنیم و منتظر پیشنهادها و راهکارهای ارزشمند شما عزیزان هستیم.

در ضمن شما می توانید در صورت تمایل به همکاری، فرم همکاری با سایت را از طریق لینک زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

لینک فرم همکاری با سایت

رسول امید – مدیر سایت معلم خلاق

moalemekhalagh@gmail.com

info@moalemekhalagh.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد شما خالی است