کارگاه آموزشی «خلق و توسعه ایده و بکارگیری روش های ابتکاری»

 بدیهی است که با دانش و سیاستگذاری‌های دیروز نمی‌توان به استقبال فردا رفت. همه سازمان‌ها و شرکت‌ها برای تاب آوردن در مقابل رقبا نیازمند اندیشه‌های نو و نظریات بدیع و تازه می‌باشند و این مهم قابل حصول نیست مگر با تربیت کارکنانی خلاق و نوآور!

 در این شرایط بسیاری از شرکت ها برای استخدام کارکنان، بیش از مدرک، به کارآیی متقاضیان توجه می کنند و همین امر موجب افزایش نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی در سالهای اخیر شده است.

از این‌رو سایت معلم خلاق به منظور ارتقاء سطح تفکر خلاق در بین دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارکنان سازمانها و شرکت‌ها، اقدام به طراحی کارگاه آموزش «خلق و توسعه ایده و بکارگیری روش های ابتکاری» نموده است.

در این کارگاه شرکت کنندگان با آشنایی با مبانی خلاقیت، منابع خلاقیت، موانع و محدودیتهای ساختاری انسان در رسیدن به تفکر خلاق، روشهای خلق و توسعه ایده و بالاخره تجربه مهمترین تکنیکهای خلاقیت، به توانایی تفکر خلاق مجهز شده و نه تنها در زمینه شغلی بلکه در زندگی روزمره خود نیز فردی متمایز و موفق خواهند شد.

 

دانشگاهها، مراکز آموزشی، شرکتها و سازمانهایی که فضای مناسب برای برگزاری کارگاهها را دارند، می توانند از این کارگاه آموزشی بهره مند شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت برگزاری کارگاه می توانندبا مدیر سایت (آقای امید) تماس بگیرند.

شماره تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۶۶۲۱۲۵

                        

 

{jcomments on}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *