با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

در یکسال گذشته چه کسانی به گذراندن دوره مجازی «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» علاقمند بودند؟!

از شروع برگزاری دوره مجازی «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» یک سال گذشت. با بررسی داده های بانک اطلاعاتی شرکت کنندگان در دوره، اطلاعات جالبی از نظر سن، تحصیلات، رشته تحصیلی، محل زندگی و ... به دست آمد که ذکر آنها را در سایت خالی از لطف ندیدیم.

این دوره به دو صورت آفلاین و آنلاین برگزار می شود که در یک سال گذشته 80% از شرکت کنندگان، در دوره آفلاین و 20% در دوره آنلاین شرکت کرده اند. از نظر جنسیت نیز 54% از شرکت کنندگان آقا و 46% خانم بودند. همان طور که در نمودار زیر قابل مشاهده است، دامنه سنی این افراد از 20 سال تا 54 سال بود و بیشترین شرکت کنندگان 26 و 27 ساله بودند. از نظر تعداد شرکت کنندگان، دامنه سنی 32 تا 36 سال نیز در رده دوم قرار داشتند. بنابراین براساس این اطلاعات جوانان بیشترین علاقمندی را به موضوع خلاقیت و گذراندن این دوره مجازی از خود نشان داده اند.

در یکسال گذشته چه کسانی به گذراندن دوره مجازی «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» علاقمند بودند؟!یکی دیگر از داده ها مربوط به شهر محل زندگی شرکت کنندگان بود. ثبت نام کنندگان در دوره از 22 شهر کشور بودند که در میان آنها تهران با 64% بالاترین متقاضیان را داشت. شهرهای اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و یزد با اندکی کمتر از 4% بعد از تهران و البته با اختلاف بسیار زیاد از آن قرار دارند. کرج هم حدود 3% از شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است. سهم 15 شهر بعدی نیز فقط حدود 1% بود. این شهرها عبارت بودند از: اسلامشهر، املش، ایلام، بندرعباس، پیشوا، رشت، ساری، شاهرود، شهریار، فریدونکنار، قزوین، قم، کنگاور، ماکو و میاندوآب.

در این دوره مجازی سطح تحصیلات، رشته تحصیلی و شغل افراد نیز بسیار متنوع بود که اطلاعات مربوط به آنها در مطلب آتی ارائه خواهد شد.نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

 
0 #1 mm 1393-03-11 00:53
برای شما آرزوی موفقیت می کنم
 

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

دوره آنلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام

لینک سایت در:

google+

Facebook   

LinkedIn

لوگوی سایت

سایت معلم خلاق
 

 

ShareThis

رنک آلکسا